Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinehistoriamalegodomku blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DARIUSZ MAŁY
14837 odwiedzin | wpisów: 28, komentarzy: 82, obserwuje: 31

W końcu...

autor: historiamalegodomku blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

...zaczynam opowieść o naszym małym domku.

      Zaczynając historię muszę wspomnieć o jednej ważnej rzeczy, jestem córką inwestorów, która podjęła się zadania opisania całej szalonej historii budowy domu.

      Jak już widać projekt został wybrany, będzie to Dariusz Mały od zespołu Dobre Domy. Dariusz (bo tak będę nazywać przyszły dom) jest marzeniem moich rodziców, którzy w końcu zamienią je w realizowane plany. Tak naprawdę to również marzenie moje i mojej siostry, chociaż obie jesteśmy już dorosłe i możliwe, że będziemy krótko w nim mieszkać, nie możemy się doczekać kiedy w końcu się tam przeprowadzimy. Kończe już to rozwodzenie się, a zaczynam prawdziwą opowieść pełną wielu pozytywnych (czasami troszeczkę mniej) emocji w naszym życiu.

DZIAŁKA. to piękny, ale wymagający kawełek ziemi o pow. 9 arów. Wymagający dlatego, że znajdują się tam "wzgórki i pogórki", było trochę drzewek, ale dzsiejszy jej stan jest już przygotowany pod budowę dariusza. A poniżej kilka zdj transformacji działeczki :)

Tak wyglądała na samym początku prac.

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plA tak wygląda szczęśliwy Tato-inwestor, który sam stworzył domek na narzędzia ze zdjęcia i właśnie jest po napełnieniu mausera wodą, a w trakcie podlewaniem drzewek i wszystkiego w około :Dblog budowlany - mojabudowa.pl