Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinehistoriamalegodomku blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: DARIUSZ MAŁY
14837 odwiedzin | wpisów: 28, komentarzy: 82, obserwuje: 31
 

Plan na ten rok już na finiszu ;)

autor: historiamalegodomku blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Oj zleciał ten czas od ostatniego wpisu bardzo szybko, ale też nasza budowa kroczy do przodu. Na tą chwilę mamy już właściwie zakończony nasz plan na 2017 r. Stan zero finiszuje! jednak jak zawsze zostało jeszcze trochę do zrobienia, np. nasz biedny podjazd ostatnimi czasy przeżył sześć wywrotek po 25 ton każdy (nie wspominam już nawet o innych ciężarach jakie musiał znosić :D), więc teraz troche niedomaga. Sytuacja na szczęście nie jest beznadziejna i jak z każdej opresji, tak i z tej uda się na szybko wyjść ;) Myślę, że w tym roku to może być mój jeden z ostatnich wpisów, ale dopiero na wiosnę to ja rusze pełną parą z naszą historią o budowie małego domku ;D

Fotorelacja:

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plNie ma wyjścia, taka piękna tęcza musi być oznaką czegoś dobrego!

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.plJak widać po tych "pomarańczowych rureczkach" cała kanalizacja jest już rozłożona wg planu (jeżeli jest tu ktoś, kto buduje Dariusza to informacja: robimy tylko jedną łazienkę na górze ;)

2000 tysiące odwiedziń bloga, który jest historią budowy, SUPER!!! :DPostępy c.d.

autor: historiamalegodomku blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dodanie kolejnego wpisu przeciągałam w nieskończoność, już teraz rozumiem wszystkich, którzy dodają kolejne wpisy z opóźnieniem i przepraszają za nie. Czas nie jest naszym sprzymierzeńcem :D

...a więc do rzeczy:

w końcu zostały całkowicie wycięte śliwki, które znajdowały się przy ogrodzeniu od strony drogi. Dzięki czemu od tej strony jest teraz całkowity widok na naszą budowę i wszystko jest już na widoku :P jednak teraz, gdy spojrzyć się na działkę wygląda ona o niebo lepiej, jest przesteń, która naszym zdaniem podkreśla jeszcze bardziej jej czar.

następna rzecz, która została zmieniona to uzupełnienie ziemii od strony drogi, gdzie po wycięciu drzew został dość spory spad w dół, który aktualnie został wyrównany z podstawowym poziomem działki.

na koniec postępy w fundamentach, właściwie już teraz zaczynamy uświadamiać sobie tak domek będzie wyglądał :)

co do transportu materiałów na działkę nie obyło się bez małych niepowodzeń, ponieważ mostek jakoś to wytrzymał, jednak wzmocnienie betonem i kamieniem już nie i niestety nasz wjazd na działkę nie prezentuję się teraz tak dobrze, jak w sierpniu. Po zakończeniu fundamentów to będzie teraz priorytetem, bo na wiosne, kiedy budowa ruszy pełną parą nie możemy pozwolić sobie na podobne sytuacje.

Planów do końca roku związanych z działką mamy jeszcze sporo i trzeba się z nimi wyrobić do wiosny przyszłego roku, mam nadzieję, że będę miała okazję to wszystko opisać, a Wy będziecie mogli poczytać o naszej histori budowy małego domku ;)

A teraz już fotorelacja z postępów :D

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

ziemia jest nasypana nie do końca ogrodzenia,ponieważ na poczatku jest zaplanowane szambo i na razie nie ma sensu przenosić tam ziemi, gdzie i tak będzie trzeba wykopać mniejsce na szambo. Ziemia ma teraz czas, aż osiądzie później natomiast od strony drogi zostanie wykonany murek (podstawa ogrodzenia).

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pltaki jest aktualnie stan naszej działeczki, fundamenty nas zaskoczyły, nie myśleliśmy, że będą takie wysokie, cudownie jest myśleć, że to właśnie będzie nasz dom.Komentarze (6)
autor:robertbw36  dodano: 2017-10-04 | 22:26:49
Super. Ciesza takie postepy jak juz cos wyrosnie z ziemi prawda? Wreszcie widac ta wydana kase 😉
Odpowiedź do robertbw36
autor:historiamalegodomku  dodano: 2017-10-06 | 20:33:49
oj ten widok można długo podziwiać, a kasa leci :D
autor:roleksik  dodano: 2017-10-05 | 12:11:38
Gratuluję postępów :) lubię podglądać jak rosną domy, to chyba najfajniejszy etap budowy. U nas niby coś się dzieje, a efekty są praktycznie niezauważalne..
Odpowiedź do roleksik
autor:historiamalegodomku  dodano: 2017-10-06 | 20:35:20
dziękujemy ;) oj co byśmy dali już za taki etap budowy, jak u Was, nawet jeżeli nie widać zmian szybko :)
Tytuł: Pięknie to wygląda :)
autor:dwa-zurawki  dodano: 2017-10-11 | 10:14:12
Mega wam zazdroszczę! 🙄 Ja już nie mogę się doczekać wiosny i pierwszego kroku, czyli ściągania humusu.😊 Potem tylko do przodu 😄
Odpowiedź do dwa-zurawki
autor:historiamalegodomku  dodano: 2017-10-31 | 16:39:53
też tak miałam, że zanim zaczeliśmy budowę ciągle oglądałam nowe blogi i postępy, kiedy zaczynasz widzieć, jak twój dom zaczyna "wyłaniać się" z ziemi to wrażenia są przeogromne ;)